Gütermann

Gütermann İplik Çeşitleri ;

  • Mara , Uzun Elyaf teknolojisi  % 100 Polyester Yeni Mara iplikleri, otomatik dikiş makinelerinde etkileyici, güzel bir görünüm, mutlak eşitlik ve 'ödün vermeyen' bir güvenilirlik sağlar.Mükemmel dikiş özellikleriyle birlikte bu iplikler tamamen tozsuz ve tiftiksizdir. Sonuç, erkekler ve bayan giyiminde mükemmel dikişler ve dekoratif dikişler için Mara hepsini gerçeğe dönüştürür!
  • Skala , Sonsuz elyaf polyester dikiş ipliği, esnemesi azaltılmış yüksek mukavemetli polyester ile üretilen, pek çok farklı kullanım alanı olan bir dikiş ipliğidir. Sürtünmeyi minimuma indiren, son derece düzgün uygulanmış lubrikasyonlu yumuşak yüzeyi sayesinde iğne ısınması ve aşınma etkileri azalır.
  • Tera , % 100 sürekli filament polyester iplik, aşınmaya karşı dayanıklıdır ve otomatik işlemlerde tamamen güvenlidir. Bu özellikler, erkeklerde ve kadınlarda, hafif iş elbiselerinde ve diğer pek çok uygulamada hafif kumaşlarda kesim kenarlarını bitirmek için idealdir.
  • Princess , Tekstüre mikrofiberlerden yapılan bu sürekli polyester iplik, iç çamaşırı üst üste bindirme, üst üste bindirme ve emniyet dikişleri için idealdir. Sert, yumuşak, cilde zar zor dikkat çekiyor ve hem iğne hem de lupper'da kullanılabiliyor.
  • Zwibond , Optimum dikiş kuvveti için yüksek kırılma mukavemeti ve aşınma direnci oldukça sağlam bir iptir. Otomatik dikiş makinelerinde dahili yapışma nedeniyle aşırı güvenilirliklidir.
  • Piuma , Gütermann tarafından üretilen mikrofiber iplikleri çok yumuşaktır ve mükemmel bir kapsama alanı sağlar. Bu iplikler çok spesifik uygulamalar için geliştirilmiştir.
  • Water Solublesol (Suda Eriyen) , Su teması ile çözülebilen ipliktir.Gütermann WS 120 tüm kötek veya ön teyel uygulamaları için yeni olanaklar açar - özellikle ile 
    dikiş sonra yıkanıp olacak giysiler ile ilgili kullanılır.