Coats

Coatsın çok geniş bir renk yelpazesinde sunulan dikiş ve makine nakış iplikleri; polyester, naylon, pamuk, keten, aramid ve diğer ham maddelerle, bunların karışımlarından üretilirler. Tüm ürünlerimiz, sayısız uygulamaya özel farklı işlemler görür. 

  • Epic , merkezindeki yüksek mukavemetli polyester filament üzerine polyester elyaf sarılı yapısı ile yüksek teknoloji ürünü ilikli dikiş ipliğidir. Coats Epic, hafif kumaşlardan üretilen zarif giysilerden denim giysilere ve yüksek teknik performans gerektiren ürünlere kadar çok geniş bir uygulama alanında mükemmel performans sağlar; her koşulda kusursuz dikiş oluşumu ve ideal dikiş görüntüsü elde edilir.
  • Dyflex , parça boyamalarda istenilen üstün kaliteli dikiş görüntüsü, gerekli mukavemet ve yüksek dikiş performası için geliştirilmiştir.Viskon merkez ve pamuk kaplamanın birleşimi ile mükemmel boyanabilme ve elastikiyet özellikleri birlikte kazanılmış olur. Bu özellik Coats Dyflex'i ''parça boyama'' uygulamalar için ideal kılar.
  • Cometa , hafif kumaşlardan üretilen zarif giysilerden denim giysilere ve yüksek teknik performans gerektiren ürünlere kadar çok geniş bir uygulama alanında mükemmel performans sağlar .
  • Eloflex yüksek elastikiyet ve esnek dikişler için geliştirilmiş yeni nesil, esnek dikiş performans ipliğidir. 
  • Lucence , özel 'karanlıkta parlama' efekti ile çocuk kıyafetlerini daha heyecan verici hale getirir ve tasarım ürünlerine ayrı bir hava katar. Bu iplikler güneş ışığında ve yapay ışıkta (daha az) şarj olur ve karanlıkta parlarlar. Coats Lucence 8 renkte mevcuttur: Krem, Doğal Beyaz, Açık Pembe, Açık Turuncu, Açık Sarı, Açık Yeşil, Açık Mavi ve Açık Mor.
  • Dual Duty , yüksek mukavemetli polyester filamenti, doğal pamuk kaplamanın özellikleri ile birleştiren çok özel bir dikiş ipliğidir. İpliğin merkezindeki polyesterin üstün mukavemet ve dayanıklılık özellikleri ile birlikte, etrafındaki uzun elyaf pamuk kaplamanın iğne ısınmalarına karşı koruması ile mükemmel dikiş performansı elde edilir.
  • Gramax , sonsuz elyaf tekstürize polyester dikiş ipliğidir. Tekstürize filamanlar sayesinde, dikiş ipliği yumuşaktır ve bu yüzden overlok ve reçme makinelerinin lüperleri için idealdir. 
  • Tre Cerchi & Gun  , en üst kalite merserize pamuk dikiş ipliğidir. Pamuğun uzun elyaf boyu ipliğe parlaklık verir ve bu sayede göz alıcı bir dikiş görünümü sağlar.
  • Gral & Baskı Paça İpliği , esnemesi düşürülmüş, yüksek mukavemetli sonsuz elyaf polyesterden üretilmiş, lubrikasyonlu polyester dikiş ipliğidir. 
  • Aquamelt Suda Eriyen İplik , suda çözülen dikiş ipliği sıcak suya daldırıldığında veya spreylendiğinde çözülür ve geçici dikişlerde standart dikiş ipliklerine alternatif olarak kullanılır.